Odżywki do włosów Wella SP

wella

WELLA Sp JM Exxtra Strong Gel - Żel do włosów maksymalnie utrwalający 100ml

Różne są definicje prawdziwego mężczyzny. Tak naprawdę ile kobiet na świecie, tyle zdań. Niezależnie od subiektywnych ocen przedstawicielek płci pięknej nikt chyba nie zaprzeczy, że zdecydowanie domeną mężczyzny powinno być zdecydowanie, pewność siebie i charyzma.

Dla tych z nich, którzy biorą sprawy w swoje ręce i mają wszystko pod kontrolą Wella Sp stworzyła profesjonalne kosmetyki fryzjerskie i odżywki do włosów wella sp, których stosowanie daje pełną kontrolę nad włosami. Praca nad wizerunkiem nowoczesnego i zadbanego mężczyzny nigdy jeszcze nie była tak efektywna, jak z pomocą linii kosmetyki do stylizacji włosów JM Exxtra Strong Gel. Stosując ten wyjątkowo silny żel do włosów, zyskujesz pełną kontrolę nad swoją fryzurą przez wiele godzin. Unikniesz też nieestetycznych pozostałości w postaci wyschniętego, skrystalizowanego żelu, które „zdobią” Twą głowę, gdy używasz najtańsze kosmetyki fryzjerskie.

Szybkoschnąca formuła żelu pozwoli Ci na błyskawiczne uformowanie fryzury  palcami dłoni. Nanieś go na całe włosy lub wybrane partie i zadecyduj o tym jaki look im dziś nadać.

WELLA Sp JM Pigment Mousse Black - Pigment przywracający naturalny kolor włosów - czarny

Kolor włosów nie pozostaje zawsze taki sam. Zmienia się on w zależności od pory roku, wieku i innych czynników, związanych z ze środowiskiem, w którym żyjemy i z ogólną kondycją naszego organizmu.

Większości z nas zależy na tym by pozostał on intensywny i głęboki, a dotyczy to również Panów. To naturalne, że pragną oni by ich włosy były zadbane i lśniące, wolne od siwizny. Wszystko to mogą mieć w zasięgu dłoni dzięki najnowszemu osiągnięciu Wella Sp.

profesjonalne produkty fryzjerskie,innowacyjne rozwiązania mogą znaleźć się już dziś wśród Twych kosmetyki do włosów. Kombinacja pigmentów oraz witaminy C zawarta w piance aktywując się pod wpływem tlenu zapewnia stopniową koloryzację, zwłaszcza siwych włosów. Ponieważ proces pigmentacji przebiega nawet 2-3 dni efekt będzie subtelny i zauważysz go prędzej, powtarzając częściej zabieg. Skąd pewność, że to produkt dla Ciebie? Jeżeli odsetek siwych włosów na Twej głównie nie przekracza 70%, a Ty pragniesz przywrócić naturalną, zdrową i równomierną czerń swym włosom pianki  do włosów Wella Sp to idealne kosmetyki fryzjerskie dla Ciebie.

UWAGA: Piankę nakładać bezpośrednio na załączoną do opakowania szczotkę, przy pomocy której należy rozprowadzić produkt na suchych, bądź umytych i osuszonych ręcznikiem włosach. Do pianki dołączony jest również szampon Just Man Gentle Shampoo, którym zaleca się umycie włosów po koloryzacji. Produkt nie powinien być stosowany na włosy  poddane uprzednio koloryzacji, rozjaśnianiu, jak również włosy tonowane i z pasemkami.

WELLA Sp JM Ultra Gel - Żel do włosów bardzo mocno utrwalający 100ml 

Uczucie świeżości, po zimnym prysznicu w gorący letni dzień – to coś co kochamy. Schłodzenie przegrzanego upałem ciała w połączeniu z przyjemnym zapachem kosmetyki pielęgnacyjne do włosów, to nowa dawka energii, która stawia Cię na nogi. Chciałbyś by trwała dłużej? Oczywiście!

ma na to sposób. Specjalnie dla Ciebie zespołowi specjalistów pracujących nad profesjonalne kosmetyki fryzjerskie udało się odtworzyć niepowtarzalne! Żel do stylizacji włosów dla mężczyzn Wella SP Just Man Ultra Gel pozwoli Ci zachować efekt mokrych włosów na cały dzień, który nada Ci świeży i tajemniczy za razem wygląd. Twoja fryzura jeszcze nigdy nie była tak pociągająca, jak z pomocą tego bardzo mocno utrwalającego żelu.

Jeśli chcesz stosuj go na włosy suche lub mokre, na całej ich długości, bądź na tylko niektóre kosmyki. Nadasz jej kształt, połysk i witalność układając włosy palcami wygładzając je lub zakręcając je w loki, tak jakbyś chciał uformować sprężynki.

WELLA Sp MEN Defined Structure - Krem do stylizacji 100ml 

Myśląc o kremie, do głowy przychodzi nam najczęściej krem do twarzy, krem do stóp, czy do dłoni. Kremy pielęgnacyjne są powszechne w domu kobiet i większości mężczyzn. Myśli co większych łasuchów krążyć mogą natomiast wokół słodkich kremów zdobiących tort z ostatnich urodzin.

Odtąd jednak krem kojarzyć będzie Ci się zgoła z czym innym. Wella Sp przedstawia ekskluzywne kosmetyki do włosów w przełomowej formie kremu. Dlaczego kremu? Otóż dlatego właśnie, aby dać Twoim włosom wszystko to co doskonale zna skóra twarzy, którą pielęgnujesz rano i wieczorem każdego dnia.  Krem do stylizacji Wella Sp Defined Structure for Men to nie tylko pełna gama kosmetyki do stylizacji włosów. To także zastrzyk nawilżenia głęboko wnikający w strukturę komórek włosa. Tylko nawilżone włosy samoczynnie będą układać będą się w swój indywidualny, zachwycający kształt.

Krem Defined Structure oferuje niejeden sklep z kosmetykami do włosów, jak również sklepy fryzjerskie online.