Jet Office – biurowiec przyszłości

biuraDecydując się na wynajęcie biura, warto wiedzieć, jakie warunki powinno spełniać, aby stało się odpowiednią siedzibą dla danej firmy. Nie wystarczy bowiem znaleźć lokal i go wynająć. Konieczne jest zwrócenie szerszej uwagi na kilka jego właściwości, które świadczą o atrakcyjności budynku. Jest to tym ważniejsze, że biurowiec ma od samego wejścia zachęcać klientów do tego, aby weszli do środka i nawiązali współpracę z firmą.

Współczesne lokale biurowe przeznaczone pod wynajem dla rozmaitych przedsiębiorców powinny być przede wszystkim przyjazne osobom z różnorodnymi niepełnosprawnościami. Do tego celu służy szereg udogodnień, o które należy zadbać już w początkowej fazie projektowania biurowca. Należą do nich: podjazdy dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, windy oraz specjalne platformy, likwidacja wysokich progów, w miarę możliwości drzwi otwierane automatycznie, odpowiednio zaprojektowane toalety, klamki umieszczone nie zbyt wysoko. Wszystko to zdecydowanie ułatwi poruszanie się po budynku zarówno klientom, jak i pracownikom, którzy zmagają się z rozmaitymi niepełnosprawnościami ruchowymi. Wszystkie tego rodzaju udogodnienia znaleźć można w nowoczesnym biurowcu Jet Office. Co więcej, posiada on szereg innych, atrakcyjnych cech. Przede wszystkim znajduje się w prestiżowej dzielnicy stolicy Wielkopolski. Znacznie podwyższy to prestiż każdej firmy, która zdecyduje się na wynajęcie poszczególnych lokali. Okolica nie tylko obfituje w piękno natury, ale również w liczne udogodnienia związane z komunikacją. W pobliżu znajduje się przystanek tramwajowy oraz autobusowy, co znacznie ułatwia dojazd do biura. Nie trudno również dostać się stąd do centrum miasta, na lotnisko, dworzec PKP oraz PKS. Są to najważniejsze miejsca z punktu widzenia wielu klientów każdej firmy, ale również ich pracowników. Istotna jest także kwestia samych powierzchni użytkowych. Optymalna sytuacja to taka, w której dowolnie, w zależności od potrzeb, można by zmieniać wielkość poszczególnych lokali. O to również powinni odpowiednio wcześnie zadbać projektanci.

Wybierając lokale użytkowe takie, jak Jet Office warto także zwrócić uwagę na ich wygląd zewnętrzny. Ważne jest bowiem to, by nie odstraszał klientów. Wręcz przeciwnie – już na pierwszy rzut oka powinien dobrze się prezentować i mówić co nieco o firmie, która mieści się wewnątrz. Projektanci coraz częściej bowiem starają się oddać poprzez konstrukcję charakter firmy. W związku z tym, wygląd biurowca może świadczyć o nowoczesności i innowacyjnym podejściu do wielu spraw, przy jednoczesnym szacunku do tradycji i doświadczenia. Nie bez znaczenia jest również wygląd najbliższej okolicy. Dobrze, jeśli w pobliżu znajduje się piękny park lub chociaż zadbana zieleń. 

biurowiec

Warto zainwestować w odpowiednie lokale do wynajęcia dla swojej firmy, ponieważ pomoże to osiągnąć jej większy sukces oraz cieszyć się większą popularnością oraz zaufaniem wśród swoich klientów. Inwestycja w biurowiec, to jednoczesna inwestycja w przyszłość swojego przedsiębiorstwa.